Apie mus – > agentūra

HS TUT Holger Schweizer

Savininko Holger Schweizer vadovaujama agentūra HS TUT kuria naujoviškus ir kūrybiškus produktus, skirtus  buičiai, valymo darbams, o taip pat jau įvertinto ir pripažinto  dizaino pedikiūro ir manikiūro įrankius tarp Štutgarto ir Bodensee, gražiame Baden-Viurtemberge.

Viskas, kaip ir aistra mikropluošto šluostėms, prasidėjo 2001 metais…Jau senokai…

Nuo šio “nuotykio” prabėgo  15 metų…

Dėka nuolatinių klientų, sėkmingai išsilaikiusi  rinkoje, mūsų agentūra ir toliau  auga. Džiaugiamės galėdami ilgalaikiai dirbti  su žinomomis įmonėmis B2C (mažmenoje) ir B2B (verslas -verslui) pardavimų procesuose.
Kilę iš švabų,  esame ištikimi  šūkiui : “Mes mokame viską, išskyrus kalbėti vokiečių-aukštaičių kalba”.
Mūsų ta pati filosofija, aiškus ir tikslingas klientų projektų įgyvendinimas Baden-Viurtemberge bei visoje Vokietijoje.
Mūsų gamintojai- tai daugiau nei 150 metų šeimos tradicijas puoselėjančios  gamyklos.

Mūsų komanda- nestandartiškai ir novatoriškai mąstanti,  “deganti” naujomis ir geromis idėjomis, smalsi  ir   laiku  sugebanti  pasistūmėti pirmyn  tolimesnei kūrybai.

Kartu su spacialistais plėtojame ir kuriame patalpų, namų valymui ir priežiūrai skirtus produktus pagal Jūsų lūkesčius, reikalavimus ir norus.

Kokybė- pagaminta Vokietijoje. Tai  vardas, kalbantis  pats už save!

Jūsų produktas

Jūsų produktas – mūsų rankose: nuo A iki Z, nuo idėjos iki serijinės gamybos,  iki individualios pakuotės.

Labai vertiname garbingą darbą ir tiekiame  į rinką orientuotus produktus iš aukščiausios kokybės žaliavų. Mūsų kokybės standartas-Jūsų pelnas. Visi patalpų, namų valymui ir priežiūrai skirti produktai, taip pat ir mūsų pedikiūro ir manikiūro įrankiai, pakuotės pagaminti Baden-Viurtemberge. Mūsų gamyklos yra sertifikuotos DIN ISO 9001 / 14001.

Produktai ir tikslinės grupės

Mikropluošto šluostės, natūralūs plaušai -iš tvarių žaliavų  jautriems paviršiams, taip pat  kosmetikos pramonei  bei   parfumerijos  parduotuvių tinklams.

Namų, patalpų valymui  ir priežiūrai skirti  produktai, biologiškai suyrantys, dešimtmečius skaičiuojantys klasikiniai produktai naujame dizaine.

Namų valymui ir priežiūrai skirti  mūsų  nuosavo prekinio ženklo  produktai  “Friedi’s “ paruošti tarptautinei rinkai.

Vienas  iš  keleto Holger Schweizer malonių  užsiėmimų  yra aštrūs ir tikslūs aukščiausios kokybės chirurginiai instrumentai,  kuriuos pasaulinė rinka palankiai priėmė ir naudoja pedikiūro ir manikiūro srityje.

KONTAKTAI

Ligita Artmoniené

Kauno biuro
struktūra ir valdymas

Jūsų pavardė (privaloma užpildyti)

Jūsų elektroninio pašto adresas (privaloma užpildyti)

Paskirtis

Jūsų žinutė

Taip mus rasite